Tirana Electronics

Përvojë e gjerë dhe kreativitet, cilësi absolute e produkteve, përgjegjësi sociale, ndershmëri dhe kujdes superior i klientit

Cilësi e garantuar

TE Electronics garaton cilesinë origjinale.

Produkte origjinale

Ne përfaqesojmë brande origjinale edhe cdo prdoukt është origjinal

Servis i garantuar

Servisi është pika jonë më e fortë. Tekniket tanë janë të licencuar në menyrë zyrtare për riparimin e produkteve.

Suport 24/7

Suporti jonë është i shpejt edhe tepër komod. Ne do tju japim zgjidhje brenda ditës.

Smart Speaker 3

Bisedoni me Alexa dhe merrini më të mirën këtij sistemi speaker.
Speaker i lidhur me Amazon Alexa për të mësuar rreth trafikut,
kontrolloni kalendarin tuaj dhe të fikni dritat e shtëpisë ose ndizni paisjet elektroshtëpiake.
E gjitha kjo duke dëgjuar muzikën më të mirë.

Smart Speaker 3 Talk

Alexa: all you need on a small speaker

AUDIO

Sound system: 1.0
Power: 5 W
1 full range speaker: 5 W, 2"

AMAZON ALEXA

Far-Field and Near-Field system
2 omnidirectional microphones

LIDHJA BLUETOOTH

Bluetooth 4.1, class 2
Supported Bluetooh protocols: HFP, HSP, A2DP, AVCTP, AVDTP, AVRCP
Operating frequencies: 2.4 GHz

LIDHJA WI-FI

Standard: 802.11 b/g/n
Operating frequencies: 2.4 GHz
Maximum output signal: < 20.00 dBm

BATERIA

Capacity: 2200 mAh / 3.7 V
Type: Li-Ion
Battery life @medium volume level: 6 hours*

PERMASA DHE PESHA

85 x 85 x 145 mm
418 g

AUDIO Sound system: 1.0 Power: 5 W 1 full range speaker: 5 W, 2" Passive radiators: 1 membrane
AMAZON ALEXA Far-Field and Near-Field system 2 omnidirectional microphones
BLUETOOTH CONNECTIVITY Bluetooth 4.1, class 2 Supported Bluetooh protocols: HFP, HSP, A2DP, AVCTP, AVDTP, AVRCP Operating frequencies: 2.4 GHz
WI-FI CONNECTIVITY Standard: 802.11 b/g/n Operating frequencies: 2.4 GHz Maximum output signal: < 20.00 dBm
ANALOGUE INPUTS 3.5 mm jack audio-in
BATTERY Capacity: 2200 mAh / 3.7 V Type: Li-Ion Battery life @medium volume level: 6 hours* Charging time: 3.5 hours
OTHER FEATURES RGB LED status indicator
SIZE AND WEIGHT 85 x 85 x 145 mm 418 g

e-Studio 306LP

Kjo është pajisja e parë fotokopje MFP e cila mund të fshijë letrën. Duke printuar me një toner ngjyre blu unike ju mund te ripërdorni letrën përsëri.

Kjo pajisje fshin letrën në më shumë se 1 herë.

Ju do të kurseni Para, letër por edhe të kujdeseni për ambientin.

e-STUDIO2505AC

Ky është kolegu juaj më i ri në zyrë i cili do të kujdeset që dokumentat tuaj me ngjyra A4 ose A3 të duken profesionale.

Shpejtesia e printimit

25 ppm (A4) 15 ppm (A3)
Warm-up Time: Approx. 12 seconds from (low power mode)

Dimensionet e letrës dhe gramatura

Cassette 1: A5R-A3, 60-256 g/m²
Cassette 2: A5R-320 x 460 mm, 60-256 g/m² Bypass: 100 x 148 mm-320 x 460 mm, 52-280 g/m²

Kapaciteti i letrës

2x 550 sheets (Cassettes),
1x 100 sheets (Bypass)
Maximum: 3,200 sheets

Automatic Dublex dhe kontrolli

Automatic Duplex: A5R-320 x 460 mm, 60-256 g/m²
Controller Type: Toshiba e-BRIDGE

Memorja

Memory: Toshiba Secure HDD 320 GB**, 4 GB RAMInterface: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, High-Speed USB 2.0, WLAN* (IEEE802.11b/g/n), Bluetooth*, Wi-Fi Direct*

Dimensionet dhe pesha e fotokopjes

585 x 640 x 787 mm (W x D x H),
~ 75.5 kg

More <a href="product/e-studio2050c/">Click here</a>

Toshiba Retail Solutions

Menaxhoni ofertat në cdo kohë, krijoni, prodhoni dhe lanconi fushata.
Ndryshoni çmimet me lehtësi dhe automatikisht rifreskoni POS.
Ju kujdeseni shumë për klientët tuaj.
Ne ju mbështesim me ide të reja!

Tirana Electronics

Ne kemi një gamë të gjerë të sistemesh multifunksionale, fotokopje dhe printera. Gjeni produktin që ju përshtatet më shumë